Alm. Karl Johan, 1800-tal. Utdragbar modell med 3 iläggsskivor och monterbara stödben. Höjd 77, skivans mått 167x132 cm. Iläggsskivorna vardera ca 71 cm. Repor, märken, torrsprickor och fanerbortfall.
3 800 SEK | 2019-06-11 18:05 |
3 800 SEK | 2019-06-11 18:06 |
1 500 SEK | 2019-06-11 17:02 |
1 100 SEK | 2019-06-07 23:05 |
300 SEK | Startpris |