Bok och rotting med textilklädda kuddar. Etikettmärkt. Modern design, 1900-talets andra hälft. Bredd 210 cm. Fläckar, repor, märken.
2 200 SEK | 2019-06-11 18:05 |
2 000 SEK | 2019-06-11 18:05 |
600 SEK | 2019-05-28 22:41 |
450 SEK | 2019-06-09 20:57 |
300 SEK | Startpris |