41. WIWEN NILSSON

Silverbrosch av Wiwen Nilsson år 1965, numrerad 18, längd ca 65 mm, vikt ca 14,9 g.

Varunr 190444
Skick Synligt slitage.

11 Juni 2019 18:15

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 4 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 4000-6000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 400 SEK2019-06-11 18:13
4 200 SEK2019-06-11 18:13
3 600 SEK2019-06-11 18:12
2 800 SEK2019-06-11 17:48
2 600 SEK2019-06-11 17:46
1 900 SEK2019-05-28 21:23
1 300 SEK2019-06-02 21:37
350 SEK2019-05-29 18:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Juni 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!