Ek med rottingkorg. "AT-33". Märkt Andreas Tuck undertill. Höjd 61, bredd 67 cm. En trådrullehållare av, fläckar, repor, märken, rotting med skador.
4 200 SEK | 2019-06-25 17:06 |
4 000 SEK | 2019-06-25 17:56 |
3 200 SEK | 2019-06-25 14:13 |
2 000 SEK | 2019-06-25 13:25 |
1 900 SEK | 2019-06-11 14:25 |
1 800 SEK | 2019-06-21 11:08 |
1 200 SEK | 2019-06-20 19:57 |
800 SEK | 2019-06-19 01:12 |
600 SEK | 2019-06-14 13:05 |
450 SEK | 2019-06-13 00:03 |
350 SEK | 2019-06-12 21:40 |
300 SEK | Startpris |