Porslin med polykrom och förgylld dekor. 1900-tal. Tredjesortering.
7 000 SEK | 2019-06-25 18:10 |
6 500 SEK | 2019-06-25 15:00 |
3 400 SEK | 2019-06-25 15:40 |
2 200 SEK | 2019-06-23 19:07 |
1 200 SEK | 2019-06-18 22:00 |
1 100 SEK | 2019-06-18 20:16 |
800 SEK | 2019-06-12 22:11 |
350 SEK | 2019-06-12 22:25 |
300 SEK | Startpris |