Tyskland. Heer, 1930/40-tal. Längd 39 cm. Delvis utbytta och senare delar, slitage, inristat ägarmonogram.
OBS! Detta ojekt säljs som ett historiskt föremål.
Auktionshuset tar avstånd från all förföljelse av människor samt från diktatoriska ideologier.
1 700 SEK | 2019-06-11 22:00 |
1 600 SEK | 2019-06-11 21:59 |
1 300 SEK | 2019-06-11 21:59 |
1 200 SEK | 2019-06-11 21:59 |
1 000 SEK | 2019-06-11 21:59 |
300 SEK | Startpris |