Oljemålning på duk. Landskap. Signerad och daterad 1966. Märkt Simonsgården, Viken a tergo. 80x90 cm. Ytsmuts, något vågig duk.
3 200 SEK | 2019-08-13 17:50 |
3 000 SEK | 2019-08-13 18:00 |
2 600 SEK | 2019-08-13 17:45 |
2 200 SEK | 2019-08-13 17:10 |
800 SEK | 2019-06-28 12:04 |
800 SEK | 2019-06-30 23:45 |
300 SEK | Startpris |