Björk med glasskivor. Art deco, 1930-tal. Höjd 64 cm, bredd 42 cm. Repor, märken, fläckar.
2 200 SEK | 2019-08-13 18:00 |
2 000 SEK | 2019-08-13 17:57 |
1 700 SEK | 2019-08-10 12:49 |
1 600 SEK | 2019-08-09 20:11 |
1 500 SEK | 2019-08-10 07:31 |
900 SEK | 2019-08-08 18:40 |
700 SEK | 2019-07-05 15:41 |
450 SEK | 2019-07-07 23:06 |
300 SEK | Startpris |