7. HANS J WEGNER, MATBORD

Ek. Modern design, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 73 cm, diameter 147 cm. Solblekt bordsskkiva med bruksslitage och torrsprickor.

Varunr 191491

13 Augusti 2019 18:02

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 24 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 6000 SEK

24 000 SEK2019-08-13 18:00
22 000 SEK2019-08-13 18:00
13 000 SEK2019-08-08 19:04
11 000 SEK2019-08-08 15:49
6 500 SEK2019-08-08 14:07
5 500 SEK2019-07-12 15:24
3 800 SEK2019-08-07 06:38
2 800 SEK2019-06-25 19:23
1 600 SEK2019-07-02 17:27
1 200 SEK2019-06-26 10:09
1 000 SEK2019-06-26 00:42
800 SEK2019-06-25 22:18
300 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!