Ek. Modern design, 1960-tal. Brännmärkt undertill. Höjd 73 cm, diameter 147 cm. Solblekt bordsskkiva med bruksslitage och torrsprickor.
24 000 SEK | 2019-08-13 18:00 |
22 000 SEK | 2019-08-13 18:00 |
13 000 SEK | 2019-08-08 19:04 |
11 000 SEK | 2019-08-08 15:49 |
6 500 SEK | 2019-08-08 14:07 |
5 500 SEK | 2019-07-12 15:24 |
3 800 SEK | 2019-08-07 06:38 |
2 800 SEK | 2019-06-25 19:23 |
1 600 SEK | 2019-07-02 17:27 |
1 200 SEK | 2019-06-26 10:09 |
1 000 SEK | 2019-06-26 00:42 |
800 SEK | 2019-06-25 22:18 |
300 SEK | Startpris |