Björk. Modern design, 1900-talets andra hälft. "Lilla Åland". Repor, märken. Ett ryggstöd med skador.
4 200 SEK | 2019-08-13 18:01 |
4 000 SEK | 2019-06-25 19:23 |
3 400 SEK | 2019-08-13 18:01 |
3 000 SEK | 2019-08-01 00:00 |
800 SEK | 2019-06-25 22:14 |
300 SEK | Startpris |