Jakaranda. "Folding Bar". Oddense Maskinsnedkeri AS. Höjd 116 cm, bredd hopfälld 90 cm. Repor, märken, en knopp med spricka, smärre fanerskador.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
10 000 SEK | 2019-08-27 17:48 |
9 500 SEK | 2019-08-27 17:44 |
5 500 SEK | 2019-08-23 07:40 |
5 500 SEK | 2019-08-24 17:50 |
4 800 SEK | 2019-08-13 13:14 |
4 600 SEK | 2019-08-22 14:56 |
3 400 SEK | 2019-08-22 13:51 |
1 400 SEK | 2019-08-14 21:40 |
500 SEK | 2019-08-14 18:06 |
300 SEK | Startpris |