1. ERIK BUCH, BAR MED TVÅ STOLAR

Jakaranda. "Folding Bar". Oddense Maskinsnedkeri AS. Höjd 116 cm, bredd hopfälld 90 cm. Repor, märken, en knopp med spricka, smärre fanerskador.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 191081

27 Augusti 2019 18:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 10 000 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 10000 SEK

10 000 SEK2019-08-27 17:48
9 500 SEK2019-08-27 17:44
5 500 SEK2019-08-23 07:40
5 500 SEK2019-08-24 17:50
4 800 SEK2019-08-13 13:14
4 600 SEK2019-08-22 14:56
3 400 SEK2019-08-22 13:51
1 400 SEK2019-08-14 21:40
500 SEK2019-08-14 18:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!