11. ATELJÉSTAFFLI PÅ HJUL

Furu. Tidigt 1900-tal. Höjd 232 cm. Bruksslitage.

Varunr 192305

27 Augusti 2019 18:04

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 900 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 1500 SEK

900 SEK2019-08-27 17:45
800 SEK2019-08-27 06:56
500 SEK2019-08-14 09:38
450 SEK2019-08-23 15:57
350 SEK2019-08-20 22:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!