Hyllplan i teak, gavlar i gummerad metall. Modern design, 1950/60-tal. Bredd 80 cm. Repor, märken.
700 SEK | 2019-08-27 17:58 |
600 SEK | 2019-08-27 17:35 |
500 SEK | 2019-08-24 11:41 |
400 SEK | 2019-08-23 18:50 |
350 SEK | 2019-08-22 17:59 |
300 SEK | 2019-08-16 21:13 |
300 SEK | Startpris |