Med trätratt. Tidigt 1900-tal. Höjd 76 cm. Repor, märken, funktionsgaranti lämnas ej.
3 200 SEK | 2019-08-27 17:13 |
3 000 SEK | 2019-08-27 17:52 |
2 400 SEK | 2019-08-27 17:11 |
1 000 SEK | 2019-08-25 11:10 |
900 SEK | 2019-08-22 08:54 |
700 SEK | 2019-08-21 11:14 |
500 SEK | 2019-08-15 11:40 |
350 SEK | 2019-08-14 19:24 |
300 SEK | Startpris |