2. KA ROOS, MATGRUPP, 11 DELAR

Bemålat trä. Bondrokokostil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 75, diameter 120 cm. Fyra iläggsskivor med sarg a 50 cm/st medföljer. Bruksslitage, fläckar, färgbortfall.

Varunr 192295

27 Augusti 2019 18:01

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 7 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 10000 SEK

7 000 SEK2019-08-26 21:20
6 500 SEK2019-08-13 13:14
5 500 SEK2019-08-26 20:07
2 000 SEK2019-08-23 16:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!