Bemålat trä. Bondrokokostil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 75, diameter 120 cm. Fyra iläggsskivor med sarg a 50 cm/st medföljer. Bruksslitage, fläckar, färgbortfall.
7 000 SEK | 2019-08-26 21:20 |
6 500 SEK | 2019-08-13 13:14 |
5 500 SEK | 2019-08-26 20:07 |
2 000 SEK | 2019-08-23 16:09 |
300 SEK | Startpris |