Intarsiadekor, mässingsbeslag. Haupt-stil, 1900-talets mitt. Höjd 126, bredd 96 cm. Repor, märken.
1 300 SEK | 2019-08-27 17:47 |
1 200 SEK | 2019-08-27 12:22 |
1 100 SEK | 2019-08-27 16:51 |
800 SEK | 2019-08-27 10:43 |
700 SEK | 2019-08-26 21:55 |
600 SEK | 2019-08-25 18:20 |
450 SEK | 2019-08-25 11:20 |
350 SEK | 2019-08-22 17:02 |
300 SEK | 2019-08-14 18:07 |
300 SEK | Startpris |