Serigrafi, 4/20. Geometrisk komposition. Signerad och daterad 1974. 100x100 cm. Ej examinerad ur ram. Glas med repor.
2 000 SEK | 2019-08-19 18:41 |
1 900 SEK | 2019-08-27 18:09 |
800 SEK | 2019-08-26 21:58 |
600 SEK | 2019-08-21 21:15 |
450 SEK | 2019-08-20 08:15 |
350 SEK | 2019-08-14 20:23 |
300 SEK | Startpris |