32. BECK & JUNG

Serigrafi, 4/20. Geometrisk komposition. Signerad och daterad 1974. 100x100 cm. Ej examinerad ur ram. Glas med repor.

Varunr 192328

27 Augusti 2019 18:11

Utrop 2000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

2 000 SEK2019-08-19 18:41
1 900 SEK2019-08-27 18:09
800 SEK2019-08-26 21:58
600 SEK2019-08-21 21:15
450 SEK2019-08-20 08:15
350 SEK2019-08-14 20:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!