Färglitografi, épreuve d'artiste, signerad. En villa i Paris. Bildmått 45,5x60 cm. Gulnad, blekt, Ej examinerad ur ram.
1 400 SEK | 2019-08-27 15:28 |
1 300 SEK | 2019-08-27 17:17 |
1 100 SEK | 2019-08-13 16:32 |
1 000 SEK | 2019-08-19 08:23 |
800 SEK | 2019-08-14 06:42 |
300 SEK | Startpris |