5. FÅTÖLJER, ETT PAR

Skinnklädsel. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.

Varunr 192298

27 Augusti 2019 18:02

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK 1 700 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 700 SEK2019-08-22 18:58
1 600 SEK2019-08-23 20:08
1 100 SEK2019-08-18 13:57
800 SEK2019-08-19 23:15
600 SEK2019-08-14 22:33
450 SEK2019-08-14 18:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!