8. BØRGE MOGENSEN, BÄNK

Ek med rottingklädsel. Fredericia Stolefabrik A/S. 1960-tal. Höjd 35, bredd 138 cm. Repor, märken, smärre fuktfläckar, mindre torrspricka.

Varunr 192302

27 Augusti 2019 18:03

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 15 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 12000-15000 SEK

15 000 SEK2019-08-27 15:48
14 000 SEK2019-08-24 21:13
13 000 SEK2019-08-22 22:43
9 500 SEK2019-08-13 13:14
8 000 SEK2019-08-21 15:14
7 000 SEK2019-08-19 18:33
4 400 SEK2019-08-18 15:40
2 000 SEK2019-08-14 21:40
800 SEK2019-08-14 14:54
350 SEK2019-08-14 11:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Aug. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!