Förkromad och lackerad metall med skinnklädsel. Modern design, 1900-talets andra hälft. Längd 170 cm. Smärre repor och märken.
1 500 SEK | 2019-08-26 18:49 |
1 500 SEK | 2019-08-27 17:56 |
1 300 SEK | 2019-08-22 16:32 |
1 100 SEK | 2019-08-13 13:14 |
300 SEK | Startpris |