Oljemålning på duk. Porträtt av Karl XII, kopia efter Michael Dahl. Möjligen signerad GG Källström 1865. Dukmått 223x125 cm. Dukskador, retuscher, lagningar, färgbortfall.
22 000 SEK | 2019-09-10 17:55 |
20 000 SEK | 2019-09-10 17:58 |
14 000 SEK | 2019-08-28 20:38 |
12 000 SEK | 2019-08-28 12:52 |
11 000 SEK | 2019-08-27 18:25 |
350 SEK | 2019-08-28 11:20 |
300 SEK | Startpris |