11. CLUBFÅTÖLJER, ETT PAR

Armstöd i polerad björk. 1930/40-tal. Repor, märken.

Varunr 192804

10 September 2019 18:04

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2019-09-10 18:00
500 SEK2019-09-08 22:55
400 SEK2019-09-10 15:51
300 SEK2019-09-08 20:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 10 Sept. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!