Textilklädsel. 1900-talets andra hälft. Soffans bredd 196 cm. Soffa med smärre bruksslitage, fåtöljer solkiga och med slitage på armstöd.
3 200 SEK | 2019-09-10 17:52 |
3 200 SEK | 2019-09-10 18:05 |
2 000 SEK | 2019-09-10 17:55 |
800 SEK | 2019-09-10 17:37 |
700 SEK | 2019-09-10 16:02 |
300 SEK | Startpris |