Teak och lackat trä. Firma Svenskt Tenn Ab. Modell 2255. Höjd 225, bredd 100 cm. Bruksslitage, repor, märken.
9 000 SEK | 2019-09-10 17:49 |
8 500 SEK | 2019-09-10 17:49 |
7 500 SEK | 2019-09-10 14:50 |
6 000 SEK | 2019-09-07 17:21 |
5 500 SEK | 2019-08-27 18:25 |
4 000 SEK | 2019-09-01 22:27 |
350 SEK | 2019-08-28 08:11 |
300 SEK | Startpris |