Porslin med dekor i guld och kobolt. Diameter 23 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt slitage, obetydliga fotringsnagg. Baksidor borrade för upphängning.
1 000 SEK | 2019-09-24 17:54 |
900 SEK | 2019-09-24 17:55 |
600 SEK | 2019-09-23 08:14 |
500 SEK | 2019-09-23 20:24 |
400 SEK | 2019-09-19 14:23 |
300 SEK | 2019-09-11 19:00 |
300 SEK | Startpris |