1. SKÅLFAT, KINA, 1700-TAL, 3 ST

Porslin med dekor i guld och kobolt. Diameter 23 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt slitage, obetydliga fotringsnagg. Baksidor borrade för upphängning.

Varunr 193414

24 September 2019 18:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 1 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 000 SEK2019-09-24 17:54
900 SEK2019-09-24 17:55
600 SEK2019-09-23 08:14
500 SEK2019-09-23 20:24
400 SEK2019-09-19 14:23
300 SEK2019-09-11 19:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Sept. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!