Valnöt. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 74,5, diameter 115 cm Två iläggsskivor a 55 cm/st medföljer. Repor, märken.
900 SEK | 2019-09-24 15:46 |
800 SEK | 2019-09-21 18:15 |
600 SEK | 2019-09-19 20:50 |
450 SEK | 2019-09-21 18:06 |
300 SEK | Startpris |