9. VAS, JAPAN, 1900-TAL

Porslin med liten fot, högrest form och dekor i bl.a. rött. Höjd 26 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, nagg, krakelyrer och slitage. Signerad i botten.

Varunr 193422

24 September 2019 18:05

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 600 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 800 SEK

2 600 SEK2019-09-24 18:03
2 400 SEK2019-09-24 18:03
450 SEK2019-09-24 17:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 24 Sept. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!