Porslin med liten fot, högrest form och dekor i bl.a. rött. Höjd 26 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, nagg, krakelyrer och slitage. Signerad i botten.
2 600 SEK | 2019-09-24 18:03 |
2 400 SEK | 2019-09-24 18:03 |
450 SEK | 2019-09-24 17:59 |
300 SEK | Startpris |