Europeisk tillverkning, troligen 1600-tal. Längd 112 cm. Troligen något omarbetad. Åldersrelaterat slitage.
7 000 SEK | 2019-10-21 17:59 |
6 500 SEK | 2019-10-19 16:41 |
5 500 SEK | 2019-10-18 10:02 |
4 600 SEK | 2019-10-18 08:45 |
4 200 SEK | 2019-10-16 17:58 |
4 000 SEK | 2019-10-15 18:10 |
3 200 SEK | 2019-10-09 20:25 |
2 800 SEK | 2019-10-07 17:14 |
300 SEK | Startpris |