Blankvapen med böjd stålklinga om ca 80 cm. Total längd ca 95 cm. Grepp i stål med förgyllning. Obetydliga rostskador, mindre slitage.
15 000 SEK | 2019-10-21 18:01 |
14 000 SEK | 2019-10-21 18:00 |
11 000 SEK | 2019-10-21 17:58 |
10 000 SEK | 2019-10-21 17:56 |
9 500 SEK | 2019-10-21 17:58 |
3 200 SEK | 2019-10-20 22:40 |
3 000 SEK | 2019-10-15 18:37 |
2 600 SEK | 2019-10-15 18:11 |
1 000 SEK | 2019-10-13 00:31 |
800 SEK | 2019-10-07 17:17 |
500 SEK | 2019-10-09 09:18 |
300 SEK | Startpris |