1005. FIGURINER 3 ST

Bemålad keramik. Den mindre hunden i form av sparbössa. 1900-tal. Höjd 9-24 cm. Nagg, slitage.

Varunr 194041

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!