1007. JAPANSKT SVÄRD, 1900-TAL

Möjligen av militärt ursprung, med stålklinga om ca 61 cm. Total längd 100 cm. Balja i trä och läder, Tsuba i mässing. Obetydliga skador, obetydligt slitage.

Varunr 194334

21 Oktober 2019 18:04

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 12 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 2500 SEK

12 000 SEK2019-10-21 18:02
11 000 SEK2019-10-21 18:02
6 000 SEK2019-10-19 21:59
5 000 SEK2019-10-20 22:41
3 800 SEK2019-10-18 10:03
2 800 SEK2019-10-16 22:09
2 600 SEK2019-10-15 18:12
2 400 SEK2019-10-16 22:08
1 800 SEK2019-10-12 10:39
1 700 SEK2019-10-07 17:21
1 700 SEK2019-10-11 15:18
1 500 SEK2019-10-08 23:01
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!