Möjligen av militärt ursprung, med stålklinga om ca 61 cm. Total längd 100 cm. Balja i trä och läder, Tsuba i mässing. Obetydliga skador, obetydligt slitage.
12 000 SEK | 2019-10-21 18:02 |
11 000 SEK | 2019-10-21 18:02 |
6 000 SEK | 2019-10-19 21:59 |
5 000 SEK | 2019-10-20 22:41 |
3 800 SEK | 2019-10-18 10:03 |
2 800 SEK | 2019-10-16 22:09 |
2 600 SEK | 2019-10-15 18:12 |
2 400 SEK | 2019-10-16 22:08 |
1 800 SEK | 2019-10-12 10:39 |
1 700 SEK | 2019-10-07 17:21 |
1 700 SEK | 2019-10-11 15:18 |
1 500 SEK | 2019-10-08 23:01 |
300 SEK | Startpris |