Mässing. Barockstil med reliefdekor. 1900-tal. Höjd 28 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2019-10-10 23:16 |
1 100 SEK | 2019-10-10 22:08 |
800 SEK | 2019-10-10 12:15 |
450 SEK | 2019-10-09 11:19 |
350 SEK | 2019-10-07 17:23 |
300 SEK | Startpris |