Mässing med reliefdekor och inlagd koppar. 1900-talets första hälft. Höjd 16 resp 30 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter och slitage.
1 100 SEK | 2019-10-21 13:10 |
1 000 SEK | 2019-10-18 08:17 |
700 SEK | 2019-10-10 12:16 |
450 SEK | 2019-10-07 17:25 |
300 SEK | Startpris |