Mässing och brons. 1900-talets första hälft. Höjd 14-25 cm. Skador och repor.
900 SEK | 2019-10-21 17:30 |
800 SEK | 2019-10-10 12:17 |
700 SEK | 2019-10-09 11:18 |
450 SEK | 2019-10-07 17:26 |
300 SEK | Startpris |