Lås med inläggningar i mässing och benbitar i kolven. Oktagonal pipa. Total längd ca 126 cm. Obetydliga skador och slitage.
2 400 SEK | 2019-10-21 18:02 |
2 200 SEK | 2019-10-21 17:40 |
2 000 SEK | 2019-10-21 13:55 |
1 800 SEK | 2019-10-11 08:01 |
1 500 SEK | 2019-10-15 18:13 |
1 300 SEK | 2019-10-13 00:32 |
1 100 SEK | 2019-10-07 17:27 |
300 SEK | Startpris |