Europeisk tillverkning. 1800-tal eller äldre. Längd 102 cm. Åldersrelaterat slitage, troligen kompletterat, spetsen rundad.
3 400 SEK | 2019-10-18 10:06 |
3 200 SEK | 2019-10-21 12:36 |
2 800 SEK | 2019-10-09 20:23 |
2 000 SEK | 2019-10-15 18:29 |
1 300 SEK | 2019-10-10 19:32 |
1 100 SEK | 2019-10-07 17:39 |
300 SEK | Startpris |