Smide och trä. Burma/Indien, Naga. 1900-tal eller äldre. Längd 180 cm. Rostangrepp, åldersrelaterat slitage.
800 SEK | 2019-10-21 18:06 |
700 SEK | 2019-10-21 17:57 |
500 SEK | 2019-10-07 17:42 |
350 SEK | 2019-10-20 17:05 |
300 SEK | Startpris |