1028. SPJUT

Smide och trä. Burma/Indien, Naga. 1900-tal eller äldre. Längd 180 cm. Rostangrepp, åldersrelaterat slitage.

Varunr 194407

21 Oktober 2019 18:09

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 1000 SEK

800 SEK2019-10-21 18:06
700 SEK2019-10-21 17:57
500 SEK2019-10-07 17:42
350 SEK2019-10-20 17:05
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!