En ljussax med fat i silver, resterande två i vitmetall. 18/1900-tal. Längd ca 25 cm. Silvervikt ca 160 g. Repor, märken.
2 200 SEK | 2019-10-21 18:13 |
2 000 SEK | 2019-10-21 18:11 |
1 300 SEK | 2019-10-21 17:40 |
1 200 SEK | 2019-10-16 17:30 |
600 SEK | 2019-10-10 12:20 |
350 SEK | 2019-10-07 17:54 |
300 SEK | Startpris |