1036. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Mässing. Barockstil, 1900-talets första hälft. Reliefdekor av putti. Höjd 29 cm. Repor, märken.

Varunr 194048

21 Oktober 2019 18:12

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 600 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2019-10-21 17:59
500 SEK2019-10-10 12:21
350 SEK2019-10-07 17:58
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!