Mässing. Barockstil, 1900-talets första hälft. Reliefdekor av putti. Höjd 29 cm. Repor, märken.
600 SEK | 2019-10-21 17:59 |
500 SEK | 2019-10-10 12:21 |
350 SEK | 2019-10-07 17:58 |
300 SEK | Startpris |