1037. RAPIER

Europeisk tillverkning, troligen 1600-tal. Längd 133 cm. Klingan med spår av rostangrepp. Åldersrelaterat slitage.

Varunr 194405

21 Oktober 2019 18:13

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 8 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 5000 SEK

8 000 SEK2019-10-21 18:11
7 500 SEK2019-10-18 10:08
7 500 SEK2019-10-19 16:42
5 500 SEK2019-10-18 08:46
5 000 SEK2019-10-15 18:33
3 200 SEK2019-10-09 20:27
2 800 SEK2019-10-07 17:59
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!