Europeisk tillverkning, troligen 1600-tal. Längd 133 cm. Klingan med spår av rostangrepp. Åldersrelaterat slitage.
8 000 SEK | 2019-10-21 18:11 |
7 500 SEK | 2019-10-18 10:08 |
7 500 SEK | 2019-10-19 16:42 |
5 500 SEK | 2019-10-18 08:46 |
5 000 SEK | 2019-10-15 18:33 |
3 200 SEK | 2019-10-09 20:27 |
2 800 SEK | 2019-10-07 17:59 |
300 SEK | Startpris |