Påtagligt rakstockat gevär om ca 160 cm totallängd. Bakstycke sannolikt ej original, mindre skador och slitage.
3 800 SEK | 2019-10-21 18:05 |
3 600 SEK | 2019-10-21 17:57 |
3 400 SEK | 2019-10-18 10:09 |
3 400 SEK | 2019-10-21 16:47 |
3 000 SEK | 2019-10-20 22:44 |
2 400 SEK | 2019-10-15 18:34 |
2 200 SEK | 2019-10-11 08:03 |
1 700 SEK | 2019-10-13 00:36 |
1 500 SEK | 2019-10-07 18:03 |
300 SEK | Startpris |