Böhmiskt glas med delvis förgylld och slipad dekor. 1900-tal. Höjd 16-21 cm.
450 SEK | 2019-10-20 21:01 |
400 SEK | 2019-10-11 22:35 |
350 SEK | 2019-10-07 18:05 |
300 SEK | Startpris |