1047. LJUSSTAKAR, ETT PAR

Mässing. Barockstil med reliefdekor av bl.a. putti. 1900-talets första hälft. Höjd 29 cm. Repor.

Varunr 194044

21 Oktober 2019 18:16

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 900 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 600 SEK

900 SEK2019-10-10 12:22
800 SEK2019-10-09 22:27
350 SEK2019-10-07 18:11
300 SEK Startpris

Kronofogdeauktion 21 Okt. 2019 Online,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!