Mässing. Barockstil med reliefdekor av bl.a. putti. 1900-talets första hälft. Höjd 29 cm. Repor.
900 SEK | 2019-10-10 12:22 |
800 SEK | 2019-10-09 22:27 |
350 SEK | 2019-10-07 18:11 |
300 SEK | Startpris |