Porslin med landskapsmåleri i Kobolt. D 23 cm. Mindre naggar och slitage.
1 300 SEK | 2019-10-21 15:02 |
1 200 SEK | 2019-10-21 14:55 |
400 SEK | 2019-10-12 16:09 |
400 SEK | 2019-10-18 11:28 |
300 SEK | 2019-10-09 21:01 |
300 SEK | Startpris |