14. BJÖRN HALLSTRÖM

Oljemålning på duk. Hus vid hamn. Signerad och daterad -55. 45x68,5 cm.

Varunr 194064

8 Oktober 2019 18:05

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 400 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

2 400 SEK2019-10-08 17:43
2 200 SEK2019-09-30 20:06
1 900 SEK2019-09-24 20:46
1 700 SEK2019-09-29 17:41
700 SEK2019-09-25 13:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 8 Okt. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!