Patinerad brons och förgylld mässing på svärtad träsockel. I form av antikiserande kvinnofigur. Omkring år 1900. Höjd 40 cm. Smärre repor och märken. Funktionsgaranti lämnas ej.
4 200 SEK | 2019-10-08 18:01 |
4 000 SEK | 2019-10-06 12:50 |
3 200 SEK | 2019-10-08 17:57 |
2 000 SEK | 2019-10-07 20:00 |
1 400 SEK | 2019-10-04 19:46 |
1 100 SEK | 2019-10-02 21:49 |
900 SEK | 2019-09-24 20:46 |
600 SEK | 2019-09-24 23:04 |
300 SEK | Startpris |